Аквамарин

Drosmes akmens. Uzlabo komunikācijas prasmes. Remdē bailes, šaubas, skumjas, vientulības sajūtu un palielina jutību. Saasina intelektu, intuīciju un atver gaišredzības spējas. Aizsargā auru un sakārto čakras. Labs meditācijas akmens, palīdz nonākt saskarē ar cilvēka garīgo būtni. Sniedz harmonijas un uzticības sajūtu, kā arī prāta skaidrību. Nes iekšēju mieru un mīlestību pret sevi. Veido ap enerģijas lauku aizsargājošu slāni. Stimulē organisma dabīgās dziedināšanās spējas, palīdz atbrīvot no pārslodzes, kas saistīta ar pārāk lielu atbildību. Palīdz apzināt personīgās spējas.
Tas ir uzticīgas mīlestības talismans, kas aizsargā draudzību un saglabā taisnīgumu. Tas ir kaislīgu un vētrainu cilvēku, ceļotāju un iespaidu maiņu cienītāju, talismans. Jūrnieku amulets, kas aizsargā no nepatikšanām uz ūdens un sniedz uzvaru kaujās. Uzskata, ka Akvamarīns ir spējīgs savaldīt bangojošu jūru. Šis akmens aizsargā pret noskaušanu. Akvamarīns dāvina draudzību, savstarpēju saprašanu, apdomību un daiļrunību. Kā aizsardzības zīme - viens no labākiem no bojāšanas un noskaušanas utt. Akvamarīns dod tā īpašniekam iespēju izprast sevi un konstatēt noslēpumus, atmaskot draugu melus un apmānu.
Akmens ir ļoti derīgs slinkiem cilvēkiem – viņš nemanāmi un acumirklī dara viņus uzmanīgus un veicina vēlmi darboties.
Kā amulets tas sargā laulāto laimi, sekmē labklājību dzīvē. Tīri gaišzils akmens paliek tikai skaidros laika apstākļos vai tad, kad saimnieka dvēselē valda miers.
Akvamarīns ir apveltīts ar pozitīvu enerģiju, kas uzlabo garastāvokli, atdzīvina prātu un izārstē slinkumu.
Kā dabīgais biostimulators akvamarīns ir derīgs burtiski visiem neatkarīgi no horoskopa un psihofiziskā stāvokļa.
Ārstnieciskās īpašības:
Vēss gaiši zils akmens it kā “atvēsina” iekaisušu kaklu saaukstēšanās gadījumā, tā nēsāšana uz kakla palīdz cīnīties ar dažādām elpvada, mutes dobuma, smaganu un zobu infekcijām. Litoterapijā valda uzskats, ka akvamarīns spēj pastiprināt imunitāti, palīdz attīrīt organismu no šlakvielām, kā arī spēj stabilizēt nervu sistēmu un padarīt cilvēku stabilāku. Būdams cieši saistīts ar ūdens stihijas ietekmi, akvamarīns sakārto šķidrumu apmaiņu organismā, ūdens -sāla līdzsvaru, noņem pietūkumus, un veiksmīgi cīnās ar urīna nolaišanas traucējumiem. Efektīgs pie jūras slimības. Terapeitiskajā ziņā akvamarīnam piemīt nomierinoša īpašība, tas palielina urīna atdalīšanos, labvēlīgi ietekmē uz nierēm, aknām, liesu un vairogdziedzeri, līdzsvaro emocijas, palīdz noņemt stresu, atbrīvo no bailēm un fobijām.
Maģiskās īpašības:
• Labs meditācijas akmens, kurš pastiprina intelektu, intuīciju un atver gaišredzības spējas
• Uzlabo komunikācijas prasmes
• Remdē bailes, šaubas, skumjas, vientulības sajūtu
• Atslābina un nomierina nervu sistēmu
• Aizsargā auru un sakārto čakras