obsidians

Obsidiāns (Obsidian, Обсидиан)
Spēcīgs aizsardzības akmens, kas izveido vairogu pret jebkura veida negatīvajām enerģijām. Obsidiāns ļoti jūtīgus palīdz aizsargāt no depresijas, spriedzes un garīgā stresa. Nes prāta skaidrību un izkliedē jucekli, palīdz koncentrēties. Izkliedē emocionālās blokādes un pagātnes traumas. Var atbrīvot no dziļām zemapziņas bailēm. Izlīdzina enerģijas cirkulāciju, dod harmoniju un veselību. Pasargā valkātāju no psihiskā un fiziskā uzbudinājuma, bloķē negatīvo enerģiju, noņem spriedzi, uzlabo asinsriti, palīdz tiem, kuri cieš no artēriju sieniņu sabiezēšanas. Atbrīvo no apslēptiem draudiem, dod mieru, pasargā no sliktas un muļķīgas rīcības un grēkošanas – uzmanības akmens. Palīdz koncentrēties, atklāt puspatiesību. Palīdz izvairīties no mīlestības kļūdām un grēka, laicīgi brīdinot. Attīra prātu un stimulē 3. acs. Ļoti ieteicams “Ūdensvīriem” un “Mežāžiem”. Stimulē pirmo čakru, var likt uz nabu. Laba kombinācija ar kalnu kristālu. Neiesaka valkāt pastāvīgi, jo atņem iniciatīvu, jaunradi un rosību. Melnais obsidians- visstiprākais – “glābējs”, attīra cilvēku gan garīgi, gan fiziski. “Izšķīdina” enerģētiskos sabiezējumus. Labs uguns zīmēm. Saistīts ar zemi. Jau no seniem laikiem izmanto maģiskos rituālos, lai paredzētu nākotni. Ļoti spēcīgs sargs savam īpašniekam, ja ar to prasmīgi darbojas.
Stiprina un stabilizē organismu. Uzlabo gremošanu, mazina artrīta sāpes, locītavu problēmas un krampjus. Sasilda ekstremitātes. Palīdz pie saaukstēšanās un uzlabo aknu darbību.
Obsidiāns ( vulkāniskais stikls, melnais kristāls) ir melns, tumši brūns iezis. Ļoti stiprs maģiskais akmens, kas saistīts ar Saules, Urāna un Saturna spēkiem. Obsidiāns simbolizē mūžīgo aizsardzību un pasargā savu saimnieku no fiziskiem, emocionāliem un psiholoģiskiem uzbrukumiem. Šis akmens uzlabo asinsriti un ir palīgs tiem, kuri cieš no artēriju sieniņu sabiezēšanas.
Obsidiāns ir lielisks aizsargs. Viņš ir spējīgs noturēt cilvēku no negodīgās rīcībās, palīdzēt ieraudzīt savus trūkumus. Aizkaukāzā obsidiāns no veciem laikiem tika izmantots, kā bērnu aizsargs. Vecas leģendas vēsta, ka obsidiāns brīdina no sliktas rīcības un grēka, aizsargā savu saimnieku no noskaušanas un sliktiem cilvēkiem, izved laukā sliktas emocijas. Kā arī šis akmens palīdz cilvēkam koncentrēt spēkus, uzasina domu asumu. Tas arī ietekmē viņa izmantošanu rakstīšanas piederumu un ierīču izgatavošanā.
Pasargā cilvēku no nelabvēlīgas rīcības, bloķēt negācijas, palīdz koncentrēt savus spēkus, asina prātu, uzlabo atmiņu un stiprina ķermeni. Sargā no depresijas, cīnoties ar sliktu garastāvokli. Obsidiāns ir piemērots jūtīgiem un smalkas dvēseles cilvēkiem.
Nav ieteicams Auna zīmē dzimušajiem.
Visvairāk piemērots Skorpiona zīmē dzimušajiem. Piemērots Lauvas un Strēlnieka zīmē dzimušajiem.
Mežāža, Strēlnieka un Lauvu akmens. Šiem ļaudīm vajag nēsāt obsidiānu, kurš palīdzēs iegūt pašpārliecinātību, spēju maksimāli koncentrēties.
• Uzlabo atmiņu, palīdz koncentrēties, pastiprina domu asumu
• Dod drošības un stabilitātes sajūtu
• Ļoti spēcīgs aizsardzības akmens
• Atbrīvo no mentālā stresa, saspringuma un apjukuma
• Stimulē izaugsmi visos līmeņos un paver jaunus horizontus
• Bloķē psihiskos uzbrukumus un „izsūc” no apkārtnes negatīvo enerģiju
• Palielina paškontroli un atbrīvo no senām emocionālām traumām
Ar savu raksturu obsidiāns dod mums atziņu, ka dzīve ir nepārtrauktas pārvērtības.
Ārstnieciskās īpašības
• Palīdz pie kuņģa un zarnu slimībām, mazina muskuļu spazmas
• Uzlabo asins cirkulāciju, paātrina rētu sadzīšanu
• Stiprina un stabilizē organismu
• Stimulē un stiprina aknas, attīra organismu
• Stiprina locītavas un ārstē artrītu
• Vispārējs pretsāpju līdzeklis